Nowe produkty

Promocje

Metalowe Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

matowy zrobiony z metali niemagnetycznych przyszywany od spodu cienki i lekki wyróżni się na płaszczach, żakietach, koszulach itp. średnica: 20mm kolor: CZARNY cena dotyczy 1 sztuki produkt dostępny również w innych kolorach

2,99 zł

matowy zrobiony z metali niemagnetycznych przyszywany od spodu cienki i lekki wyróżni się na płaszczach, żakietach, koszulach itp. średnica: 20mm kolor: JASNY ZŁOTY cena dotyczy 1 sztuki produkt dostępny również w innych kolorach

2,99 zł

z filigranowym wzorem zrobiony ze stopu cynku i metali niemagnetycznych przyszywany od spodu wyróżni się na płaszczach, żakietach, koszulach itp. średnica: 21,6mm kolor: SREBRNY cena dotyczy 1 sztuki produkt dostępny również w innych kolorach Cynk chroni metal przed korozją. Ocynkowane produkty po wypraniu pozostają bez zmian.

3,50 zł

z filigranowym wzorem zrobiony ze stopu cynku i metali niemagnetycznych przyszywany od spodu wyróżni się na płaszczach, żakietach, koszulach itp. średnica: 21,6mm kolor: STARY MOSIĄDZ cena dotyczy 1 sztuki produkt dostępny również w innych kolorach Cynk chroni metal przed korozją. Ocynkowane produkty po wypraniu pozostają bez zmian.

3,50 zł

z filigranowym wzorem zrobiony ze stopu cynku i metali niemagnetycznych przyszywany od spodu wyróżni się na płaszczach, żakietach, koszulach itp. średnica: 21,6mm kolor: ZŁOTY cena dotyczy 1 sztuki produkt dostępny również w innych kolorach Cynk chroni metal przed korozją. Ocynkowane produkty po wypraniu pozostają bez zmian.

3,50 zł
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów